Jak wygląda przykładowy projekt?

Dalej

Jak wygląda przykładowy projekt?

Co otrzymujesz w projekcie standard?

projekt

W formie papierowej:

 • wizualizacje wnętrza w formacie a4
 • listę produktów użytych w projekcie w formacie a4

W formie elektronicznej - pendrive:

 • wizualizacje wnętrza (jpg)
 • listę produktów użytych w projekcie (pdf)

Co otrzymujesz w projekcie premium?

projekt

W formie papierowej:

 • wizualizacje wnętrza w formacie a4
 • listę produktów użytych w projekcie w formacie a4
 • zbiór rysunków wykonawczych 2d w formacie a3

W formie elektronicznej - pendrive:

 • wizualizacje wnętrza (jpg)
 • listę produktów użytych w projekcie (pdf)
 • zbiór rysunków wykonawczych 2d w formacie a3 pdf
 • wirtualny spacer - panorama 360° - link do strony

Wizualizacje

Lista produktów użytych w projekcie

projekt

Rysunki wykonawcze 2D

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer można przybliżać lub oddalać za pomocą kółka/rolki w myszce lub znaku +/-. Przyciśnięcie białego kwadratu pod znakiem +/- uruchamia tryb pełnoekranowy. Białe strzałki na środku ekranu przekierują do innego pomieszczenia. Obraz można obracać o 360 stopni poprzez wciśnięcie i przytrzymanie lewego przycisku myszy, następnie przesunięcie w dowolnym kierunku.

Jak wygląda proces projektowy?

Poniżej przedstawiam przykładowy proces projektowy. Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma drogi na skróty i konieczne jest maksymalne skupienie i przeanalizowanie wszystkich możliwych wariantów układu funkcjonalnego. Wykonanie tego na etapie projektowym pomoże Państwu zaoszczędzić wiele czasu, nerwów oraz pieniędzy podczas remontu. Przedstawiony proces projektowy może wydłużyć się lub skrócić w zależności od szybkości podejmowanych decyzji oraz ilości wprowadzanych zmian do projektu.

1 TYDZIEŃ – spotkanie w miejscu wykonywania usługi, podpisanie umowy projektowej, inwentaryzacja wnętrza, wywiad z Klientem na temat oczekiwań względem projektowanego wnętrza, analiza potrzeb funkcjonalnych oraz upodobań estetycznych

1-2 TYGODNIE – wykonanie układu koncepcyjnego aranżacji wnętrza w szczególności układu funkcjonalnego pomieszczeń w postaci modelu 3D. Spotkanie z Klientem w celu przedstawienia i omówienia układu koncepcyjnego. Dokładne omówienie każdego pomieszczenia krok po kroku.

1 TYDZIEŃ – wprowadzenie wcześniej ustalonych zmian i poprawek do układu koncepcyjnego aranżacji wnętrza. Akceptacja układu funkcjonalnego przez Klienta.

1 TYDZIEŃ – dobór materiałów wykończeniowych i wprowadzenie ich do modelu 3D. Spotkanie z Klientem w celu omówienia wybranych i wprowadzonych materiałów wykończeniowych.

1 TYDZIEŃ – wprowadzenie ostatecznych zmian i poprawek w projekcie. Ostateczne zaakceptowanie projektu przez Klienta.

1,5 - 2 TYGODNIE – wykonanie fotorealistycznej wizualizacji. W przypadku pakietu PREMIUM wykonanie wirtualnego spaceru po mieszkaniu/domu.

3-5 DNI – przygotowanie listy produktów użytych w projekcie.

3-7 DNI – W przypadku pakietu PREMIUM przygotowanie wszystkich koniecznych rysunków 2D