O mnie

Dalej

Cześć, jestem Ania!

Anna Maj Chętnie zaprojektuję dla Ciebie wnętrze. Jestem architektem z wykształcenia, ukończyłam studia inżynierskie oraz magisterskie na kierunku Architektura i Urbanistyka na wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Katowicach. Mam wysokie poczucie estetyki i z wielką precyzją dbam o detale techniczne. Każdy projekt traktuję personalnie, tworząc wymarzone wnętrze dla moich Inwestorów. Jestem bardzo pracowita i rzetelna. W swoich projektach przewiduję potencjalne trudności z wyprzedzeniem i pomagam je rozwiązać. Stawiam na funkcjonalne ale efektowne wnętrza.

Firmę założyłam w lutym 2015 roku. Wcześniejsze doświadczenie zdobywałam w biurach projektowych i architektonicznych. Dodatkowo współpracowałam z marką VOX, gdzie pisałam artykuły na temat nowości z zakresu architektury wnętrz oraz udzielania porad architektonicznych na stronę Drzwi i podłogi VOX. Moje publikacje ukazały się w Gazecie Wyborczej: Magazyn Dom "Oświetlenie to podstawa dobrze zaprojektowanego mieszkania" oraz w BIZNESmeble.pl "Indywidualne podejście w projektowaniu garderoby". Prowadziłam również blog wnętrzarsko-architektoniczny o nazwie Architekt na obcasach.

Prywatnie jestem żoną i mamą rocznego synka. Lubię wykonywać wizualizacje, a wielką przyjemność sprawia mi pisanie artykułów wnętrzarskich przy filiżance czarnej kawy. Mam słabość do pięknych lamp i paryskich wnętrz.

Zapraszam do kontaktu!