Opinie klientów

Dalej

Zobacz co piszą o mnie klienci

Dom w Rudzie Śląskiej

Jeśli potrzebują Państwo kogoś kto spełni wasze marzenia i przełoży je na projekt - dobrze trafiliście. Nie znam bardziej dokładnej osoby która dba o każdy szczegół. Najlepsza decyzja w życiu, to nawiązanie współpracy z Panią Anną

Agnieszka D.
Apartament w Zabrzu

Współpracę z Panią Anią Maj oceniamy wzorowo. Szybko wyczuła o jaki styl wystroju nam chodzi, konsultowała z nami różne pomysły i opcje, brała pod uwagę nasze uwagi i pomysły. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu współpracy oraz projektów i rzutów jakie od niej otrzymaliśmy. Są przygotowane profesjonalnie i będą bardzo pomocne przy realizacji.

Dziękujemy za współpracę.

Ania i Łukasz K.
Dom w Chorzowie

Chciałam serdecznie polecić usługi Pani Ani. Kilka lat temu zaprojektowała całe wnętrze w moim domu i mimo upływu czasu, przestrzeń, którą stworzyła, cudownie spełnia swoje zadanie. Pani Ania jest architektem pełnym cierpliwości, zaangażowania i z ogromną wyobraźnią. Nie traci entuzjazmu mimo kolejnych zmian zdania klientów, jest miłą i wielozadaniową osobą. Potrafi sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów i ani przez moment nie odczuwa się, że jest zmęczona swoją pracą. Tak to wygląda kiedy praca jest jednocześnie czyjąś pasją – a klienci to po prostu czują :) Polecam usługi Pani Ani każdemu, kto chce mieć w swoim domu przestrzeń stworzoną na miarę swoich potrzeb!

Agata S.
Nowoczesne mieszkanie w Chorzowie

Z całego serca polecam wszystkim Panią Anię. Jeśli oczekują Państwo profesjonalnego podejścia do klienta, dobrej rady, oryginalnych pomysłów i połączenia swoich wizji z funkcjonalnością mieszkania - ten wybór to strzał w dziesiątkę. Mieszkanie przeszło ogromna metamorfozę i jest nie do poznania. Pięknie jest czuć się dobrze we własnym domu :) Pani Aniu - dziękujemy!

Paulina S.
Nowoczesne mieszkanie

Pani Ani powierzyliśmy projekt wykończenia naszego mieszkania. Mieliśmy sporo pomysłów z którymi się podzieliliśmy podczas pierwszego spotkania. Pani Ania te pomysły zebrała i po kilku dyskusjach stworzyliśmy idealny projekt mieszkania. Od początku współpracy Pani Ania wykazywała bardzo duże zaangażowanie, była ukierunkowana na wysłuchanie naszych uwag i cierpliwie wprowadzała nasze nowe pomysły do projektu. Ogrom pracy, który został wykonany (nieskończona ilość wizyt w sklepie aby wybrać materiały, współpraca z wykonawcą, dostępność pod telefonem, itp.) wskazują na pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w wykonywany projekt. Dzięki wielu rozwiązaniom zaproponowanym przez Panią Anię możemy się cieszyć z bardzo funkcjonalnie i jednocześnie pięknie urządzonego mieszkania.

Współpraca z Panią Anią to sama przyjemność i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dziękujemy jeszcze raz za wykonaną pracę.

Jola i Piotr
Biuro w Gliwicach

Bardzo dobrze oceniam współpracę z Panią Architekt Anną Maj. W sumie Pani Ania pomogła mi przy dwóch aranżacjach. Myślę, że należało by tutaj podkreślić pełne zaangażowanie Pani Ani w projekt, otwartość i zrozumienie potrzeb klienta. Bardzo sobie ceniłem również wskazówki dotyczące rozmieszczenia mebli/urządzeń oraz praktycznych sugestii dotyczących aranżacji i kolorystyki. Szybko i profesjonalnie wykonana wizualizacja 3D była bardzo pomocna.

Michał S.
Elegancka łazienka

Po raz pierwszy przy wykonywaniu remontu pomieszczenia w domu, skorzystałem z usług firmy specjalizującej się w projektowaniu takich prac. W moim przypadku chodziło o łazienkę w Katowicach, a projektantem był Architekt Pani Anna Maj. Projekt był wykonany profesjonalnie z wizualizacją 3D i spełnił moje oczekiwania. Wszelkie niezbędne materiały do wykonania prac były ujęte w specyfikacji z podaniem ceny i miejsca ich zakupu. Pracownicy, którzy wykonywali remont łazienki nie mieli żadnych problemów z odczytaniem rysunku technicznego i mogli w sposób płynny wykonywać swoje prace. Efekt końcowy remontu łazienki był zgodny z projektem i moim wyobrażeniem.

Krzysztof A.
Mieszkanie na wynajem

Współpracę z p. Architekt Anną Maj oceniam bardzo dobrze. Decyzję o zleceniu wykonania projektu przebudowy mojego mieszkania podjęta została tylko na podstawie materiałów, które zobaczyłam na stronie internetowej pracowni. W praktyce okazało się, że Pani Anna Maj jest osobą bardzo kompetentną, kulturalną i z uwagą wsłuchującą się w moje potrzeby. Przedstawione projekty charakteryzowała spójność i wyczucie konkretnego stylu. Z mojej perspektywy, szczególnie cenne jest to, że prace nad projektem były przeprowadzone tak, że angażowana byłam w minimalnym stopniu. Gdyby było inaczej, to pewnie jeszcze dziś tematu nie udałoby się zamknąć.

Na uznanie zasługuje również fakt, że p. Architekt nie bała się proponowania niestandardowych rozwiązań. Jak się z czasem okazało, propozycje przebudowy, które w pierwszym momencie wydawały nam się zbyt odważne, jak np. przesunięcie ściany między łazienką i kuchnią, ostatecznie okazały się jedynymi słusznymi.

Zdecydowanie polecam współpracę z pracownią architektoniczną p. Anny Maj

Jadwiga K.
Stylowa łazienka

Pani Maj zleciliśmy wykonanie projektu łazienki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego zadania. Rozwiązania jakie zaproponowała nam Pani Ania spełniły nasze oczekiwania. Dlatego polecamy firmę i gwarantujemy 100% satysfakcji.

Urszula L.
Geometryczne płytki w kuchni

Po kilkunastu latach nastał czas na zmianę naszych kilkunastu letnich mebli kuchennych. Co prawda nic większego im nie dolegało ale jak wiadomo - kobieta zmian potrzebuje. Dla faceta kuchnia była oczywiście dobra, ale jak już zmieniać to lepiej kuchnię niż faceta. Był to czas listopadowych długich wieczorów, zatem idealnych do planowania zmian. Rozpoczęła się faza przemyśleń, szkiców, przeglądania Internetu w celu znalezienia kuchni idealnej.

Po wielu rozmowach stwierdziliśmy, że mając pomysł w głowie damy radę sami. Na szczęście jednak zaświtała myśl: „od czego są fachowcy”. Niech ktoś doświadczony wypowie się w tej kwestii. Ponieważ nikogo takiego nie znaliśmy, przeszukaliśmy Internet w poszukiwaniu projektanta wnętrz.

Spośród wielu trafiliśmy na panią Anię o uroczym nazwisku Maj :) Umówiliśmy się. Pierwsze spotkanie odbyło się w naszej „starej” kuchni. Opisaliśmy jaki efekt chcemy uzyskać i mniej więcej jaką mamy koncepcję. Pani Ania ze spokojem i uważnie nas wysłuchała, zrobiła pomiary i zabrała się do pracy. Po tym spotkaniu nie wiedzieliśmy jeszcze czego oczekiwać. Nie chcieliśmy też, żeby ktoś nam narzucał swoją wizję.

W umówionym terminie spotkaliśmy się w biurze p. Ani. Zostało nam przedstawione aż kilkanaście projektów. Nie spodziewaliśmy się ich tylu. Ciekawostką jest to, że obecny układ mieszkania wraz z meblami i instalacją został bardzo wiernie odwzorowany, przez co mieliśmy wrażenie że oglądamy wręcz zdjęcia a nie tylko projekt graficzny.

Jeszcze przed spotkaniem chcieliśmy trwać przy naszej wizji, ale wizualizacje p. Ani uświadomiły nam, że nasz pomysł nie będzie jednak dobrym rozwiązaniem. Dzięki temu, iż mogliśmy zobaczyć wizualizacje przestrzenne, zmieniać kolory, dokonaliśmy po kolejnych dwóch spotkaniach wyboru. Ostateczna wizja mocno różniła się od pierwotnej, ale zdecydowanie na plus. Co warte szczególnego podkreślenia: w trakcie każdego ze spotkań Pani Ania wsłuchała się w nas, nie narzucała swojego wyboru, ale delikatnie i umiejętnie pokazywała nam zalety i wady poszczególnych rozwiązań. Można było zauważyć naprawdę duży wkład pracy i ponadprzeciętne zaangażowanie.

Na końcu otrzymaliśmy gotowy projekt, ze wskazówkami, adresami oraz poleceniami dot. sklepów i wykonawców. Ostatecznie zmieniliśmy delikatnie kilka elementów ale główny projekt wraz z szczegółowymi rozwiązaniami pozostał bez zmian.

Dzięki p. Ani uniknęliśmy błędów i mam pełne przekonanie, iż warto zainwestować w usługę projektanta. Szczerze polecamy usługi architekta Pani Anny Maj :)