Mieszkanie na wynajem

Dalej

Mieszkanie na wynajem

Mieszkanie na wynajem - opis projektu

Aranżacja wnętrza została wykonana dla Inwestorki z Warszawy. Mieszkanie mieści się w Katowicach w okolicach legendarnego Spodka. Choć małe bo zaledwie 38 m2 zyskało prawdziwy klimat dzięki drewnianym belkom, które ukazały się podczas remontu.

Wprowadziliśmy zmiany w układzie ścian działowych tak, aby poszerzyć łazienkę oraz klaustrofobiczny wiatrołap. Dzięki temu uzyskaliśmy miejsce na prysznic, co wcześniej było niemożliwe. W łazience oraz częściowo w kuchni zostały zaprojektowane płytki marmurkowe, które optycznie powiększają łazienkę odbijając światło. Płytki te doskonale odpowiadają również estetyce mojej Inwestorki.

W kuchni została ukryta pralka oraz umieszczony piekarnik z funkcją mikrofalówki i zmywarka. Białe fronty na połysk wizualnie powiększają pomieszczenie oraz sprawiają, że kuchnia prezentuje się lekko i nie przytłacza wnętrza. Blat kuchenny z jasnego dębu dodaje ciepła i współgra z innymi elementami drewnianymi w projekcie takimi jak belki, żaluzje drewniane, krzesła. Mimo niewielkich rozmiarów kuchni, zmieścił się również stół oraz dwa krzesła.

W salonie, który pełni również funkcję sypialni przewidziano szafy z lustrem na przechowywanie oraz stół służący jednocześnie jako biurko. Sofa posiada równocześnie funkcję spania. Meble pod telewizor mają drewniane fronty, stolik kawowy natomiast jest czarny z szklanym blatem. Ściany są w kolorze szarym. W trakcie remontu odkryliśmy również piękne belki drewniane, które ostatecznie urozmaicą mieszkanie dodając charakteru.

Mieszkanie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń tworząc wnętrze idealne pod wynajem. Budżet w takich projektach ma ogromne znaczenie, dlatego wybierane meble i dodatki pochodzą ze średniej półki cenowej. Wszystko na bieżąco było konsultowane z Inwestorką, tak by cena i jakość były odpowiednie. Założenia projektowe mieszkania na wynajem w Katowicach zostały zrealizowane, kolejny projekt wykonany.