Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się telefonicznie lub e-mailowo w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania. Poniżej znajdują się dane firmy.

  • Architekt Anna Maj
  • ul. Stalowa 17, pok. 210 (I piętro)
  • 41-506 Chorzów

Biuro

Invest Park Invest Park

Biuro zlokalizowane jest na Śląsku w Chorzowie Batorym na terenie INVEST PARKU HAJDUKI. W sąsiedztwie znajduje się Huta Batory i tereny poprzemysłowe, które wpłynęły na unikatowy charakter tego miejsca. Dawniej znajdowała się tutaj Huta Bismarck oraz Zakłady Chemiczne Hajduki, które były ważną częścią Chorzowa.

Doskonała lokalizacja, dojazd z:

  • Drogowej Trasy Średnicowej – 1 km (4 min.)
  • autostrady A4 – 3 km (8 min.)
  • centrum Katowic – 8 km (12 min.)
  • centrum Gliwic – 26 km (25 min.)
  • dworca PKP i przystanków – 200 m

Jak dojechać?

Od strony Drogowej Trasy Średnicowej, kierując się na ulicę Szpitalną i skręcając za mostem w prawo na ulicę Stalową 17. Po chwili po lewej stronie ukaże się teren Invest Parku Hajduki, gdzie zlokalizowane jest biuro w budynku nr 17.

Od autostrady A4 kierować się na ulicę Stefana Batorego, później przy LIDLU skręcić w lewo na ulicę 16 lipca i skręcając w prawo na ulicę Kaliny. Po chwili w prawo na ulicę Stalową 17, gdzie po prawej stronie ukaże się teren Invest Parku Hajduki, gdzie zlokalizowane jest biuro w budynku nr 17. (Uwaga jadąc od strony autostrady A4 nie dojedziemy ulicą Szpitalną, ponieważ jest zakaz skrętu w lewo, dlatego należy kierować się wyżej wymienionymi wskazówkami).

Komunikacja miejska:

Dworzec PKP – Przystanek Chorzów Batory. Kierować się na ulicę Szpitalną pod most, za mostem skręcić w prawo na ulicę Stalową. Po około 5 minutach spaceru ukaże się teren Invest Parku Hajduki, gdzie zlokalizowane jest biuro w budynku nr 17.

Autobus - Przystanek Chorzów Batory Dworzec PKP

Autobusy nr 7, 7N, 22, 23, 48, 74, 139, 632, 974

Kierować się na ulicę Szpitalną pod most, za mostem skręcić w prawo na ulicę Stalową. Po około 5 minutach spaceru ukaże się teren Invest Parku Hajduki, gdzie zlokalizowane jest biuro w budynku nr 17.

Tramwaj - Przystanek Chorzów Batory Dworzec PKP

Linia nr 7, 9, 17, 43

Kierować się na ulicę Szpitalną pod most, za mostem skręcić w prawo na ulicę Stalową. Po około 5 minutach spaceru ukaże się teren Invest Parku Hajduki, gdzie zlokalizowane jest biuro w budynku nr 17.

Parking – informacje praktyczne

Parking znajduje się na terenie Invest Parku Hajduki, za pierwszym szlabanem po prawej stronie. Należy pobrać bilet (30 min postoju jest darmowe, każda kolejna rozpoczęta godzina to koszt 1 zł). Płatności dokonuje się w parkomacie przy wyjeździe.

Darmowy parking znajduje się przed wjazdem na teren Invest Parku Hajduki po prawej stronie.