Biuro w Gliwicach

Dalej

Biuro w Gliwicach

Biuro w Gliwicach - opis projektu

Projekt biura w Gliwicach wykonany został do firmy AUTO-ROBO, która zajmuje się programowaniem robotów przemysłowych. Celem projektu było wydzielenie przestrzeni do pracy przy biurku, aneksu kuchennego oraz szafy na przechowywanie rzeczy i dokumentów.

Powstały trzy stanowiska pracy – dwa biurka dla pracowników oraz jedno dla właściciela firmy Pana Michała. Biurka Ergonomic Master z funkcją wysokości, szafki oraz krzesła pochodzą z specjalistycznych mebli biurowych firmy .MDD. Biurka posiadają również panele oddzielające w kolorze grafitowym, które pozwalają na większe skupienie podczas pracy.

Za biurkiem właściciela umieszczono logo firmy AUTO-ROBO. Kolorystyka limonkowych krzeseł nawiązuje do loga firmy i ożywia wnętrze biura.

Aneks kuchenny został zaprojektowany pod wymiar znajduje się w nim miejsce między innymi na mikrofalówkę oraz ekspres do kawy. Szafa na przechowywanie również została specjalnie zaprojektowana i wykonana przez stolarza w kolorystyce nawiązującej do frontów kuchennych.

Biuro w Gliwicach AUTO-ROBO zostało zaaranżowane w sposób funkcjonalny oraz spójny. Wnętrze w stonowanych barwach pozwala na skupienie, a meble biurowe wysokiej jakości znacznie podnoszą komfort pracy.