Kawalerka Trzy Stawy

Dalej

Kawalerka Trzy Stawy

Kawalerka Trzy Stawy - opis projektu

Projekt mieszkania na wynajem w Katowicach. Założeniem projektowym było zaprojektowanie aneksu kuchennego, miejsca do spania i wypoczynku, miejsca do przechowywania.

W kawalerce dominuje szarość, biel oraz drewno. W korytarzy przy wejściu do mieszkania zaprojektowano szafę na ubrania częściowo z lustrem oraz białymi frontami na połysk. Bok szafy kończy regał na książki, dzięki czemu spójnie przechodzimy do salonu.

Szara sofa z funkcją spania nad którą umieszczono dekoracyjne obrazy w dużych ramach. Po prawej stronie sofy znajduje się grzejnik, aby trochę go ukryć zaprojektowano drewniane półki tuż nad nim.

W tym samym pokoju wydzielono również przestrzeń na niewielką kuchnię. Górne szafki wiszące są wysunięte do przodu, tak aby równać się z lodówką, która ukryta jest w zabudowie. Niżej znajdują się szafki wiszące o standardowej głębokości. Szafki stojące są z frontów drewnianych, natomiast pozostała część z frontów białych w połysku.

Ściana, gdzie znajduję się telewizor została wyeksponowana dzięki płytą betonowym. Beton nadaje nowoczesnego charakteru i wprowadza trochę surowości do wnętrza. Zabudowa meblowa pod TV natomiast jest w kolorze białym, aby wyeksponować i rozjaśnić ścianę. Pod oknem znajduje się również mały stół i dwa krzesła. W oknach znajdują się drewniane żaluzje.