Mieszkanie Siemianowice Śląskie

Dalej

Mieszkanie Siemianowice Śląskie

Mieszkanie Siemianowice Śląskie - opis projektu

Projekt wnętrza apartamentu w Siemianowicach Śląskich. Projekt powstał w stylu industrialnym. Inwestorom zależało na surowym charakterze wnętrza, o prostych i minimalistycznych rysach. Dominujący kolor to czerń i szarość przełamana dębowym drewnem.

Aranżacja mieszkania obejmowała kuchnię otwartą na salon, wiatrołap, hol, łazienkę, sypialnię oraz pomieszczenie gospodarcze. Pomieszczenia zostały tak zaprojektowane aby współgrać ze sobą stylistycznie. Akcentem powtarzającym się jest biała cegła. Cegła znajduje się zarówno w kuchni, jak i na całej ścianie holu oraz nad zabudową drewnianą w sypialni. Kuchnia ma wyrazisty charakter – to połączenie czarnych matowych frontów z drewnianymi. Wyspa kuchenna łączy ze sobą jadalnię oraz kuchnię. Szafki kuchenne natomiast zostały oddzielone od salonu industrialnym kwietnikiem, który został zaprojektowany na specjalnie zamówienie. Na ścianie w salonie znajduje się tynk dekoracyjny imitujący beton. Narożnik akcentują drewniane lamele. Elementem przełamującym dominującą szarość oraz czerń jest sofa o morskim kolorze.

Projekt łazienki w apartamencie w Siemianowicach Śląskich to połączenie bardzo jasnych szarych płytek z kolekcji Gosi Baczyńskiej z płytkami imitującymi drewno. Industrialny charakter nadają czarne meble, metalowe lampy oraz czarny dekoracyjny grzejnik. Duże lustro zlicowane z płytkami powiększają optycznie łazienkę. Zabudowa z półkami została wyłożona płytkami oraz podświetlona ledami. W łazience znajduje się też czarna umywalka oraz wanna połączona z prysznicem.

Aranżacja sypialni to nawiązanie stylistyczne do pozostałej części mieszkania. Na jednej ze ścian dominuje biała cegła. Zagłówek łóżka natomiast został zaprojektowany z zabudowy g-k obłożonej deskami. Kolorystyka zasłon nawiązuje do sofy w salonie.

W wiatrołapie znajduje się duża szafa zaprojektowana przeze mnie według specjalnych wytycznych Inwestorów. Duże drzwi przesuwne z widoczną czarną ramą podkreślają industrialny charakter wnętrza w Siemianowicach Śląskich.

W całym projekcie wszystkie meble zostały zaprojektowane przeze mnie na specjalne zamówienie. W mieszkaniu znajdują się czarne drzwi bezprzylgowe. Zastosowano również drzwi z odwróconą przylgą.

Projekt wnętrza w Siemianowicach Śląskich spełnia wszystkie wymogi zarówno funkcjonalne jak i estetyczne Klientów. Wnętrze jest spójne i harmonijne z industrialnym charakterem.

Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Typ wnętrza: Mieszkanie
Powierzchnia: 90m2
Rodzaj: Projekt wnętrza