W stylu Boho

Dalej

W stylu Boho

W stylu Boho - opis projektu

Lokalizacja: Katowice
Typ wnętrza: Mieszkanie/pokój dziecka
Powierzchnia: 12m2
Rodzaj: Projektowanie wnętrz

Projekt wnętrza pokoju w Katowicach został przygotowany dla nastoletniej Marysi. Zgłosiła się do mnie mama dziewczynki z prośbą o pomoc w urządzeniu pomieszczenia, tak aby spełniało wszystkie potrzeby Marysi, a przy okazji było też estetyczne i przytulne.

Głównym założeniem projektowym było wydzielenie miejsca do nauki, odpoczynku oraz spania. Konieczna była też duża szafa na ubrania oraz znalezienie miejsca dla uroczego królika. Marysi bardzo podobał się styl boho, więc od początku było wiadomo, że właśnie w tym klimacie będzie urządzony pokój w Katowicach.

Po lewej stronie pokoju została umiejscowiona duża szafa z białymi dekoracyjnymi frontami. Pomieści wiele ubrań, a ponadto książki i inne drobiazgi dziewczynki. Szafa została przedzielona wąskim regałem na książki, aby urozmaicić jednolitą zabudowę. Biurko znajduje się blisko okna, tak aby wpadało jak najwięcej światła dziennego. Po prawej stronie od wejścia znajduje się łóżko z możliwością dodatkowego spania. Głównym akcentem dekoracyjnym jest wiszący fotel w stylu boho. Cały pokój jest w jasnych i bardzo przytulnych barwach. Dominuje kolor biały oraz beżowy. Nad łóżkiem znajdują się ozdobne plakaty.

Aranżowanie wnętrz Katowice| Projektowanie wnętrz Katowice