Sypialnia Ruda Śląska

Dalej

Sypialnia Ruda Śląska

Sypialnia Ruda Śląska - opis projektu

Aranżacja sypialni jest częścią kompleksowego projektu domu jednorodzinnego w Rudzie Śląskiej. Sypialnia jest bardzo subtelna z elementami glamour – złotymi dodatkami, delikatnym różowym kolorem i designerskimi lampami. Głównym elementem dekoracyjnym jest artystyczna tapeta w ptaki na pozłacanym tle, gdzie znajduje się tapicerowane łóżko w kolorze delikatnego różu. Przy łóżku znajdują się szklane stoliki nocne ze złotym wykończeniem oraz pasujące stylistycznie lampy.

Szafy oraz biblioteczka zostały zaprojektowane pod wymiar. Fronty szaf są frezowane, co dodaje elegancji wnętrzu i pasuje wizualnie do dekoracyjnych drzwi. Komoda pod telewizorem ma nietypowy jak na mebel kolor różowy, jednak doskonale komponuje się z łóżkiem i sprawia, że wnętrze wygląda bardzo spójnie.

Inwestorzy otrzymali rysunki techniczne z rozmieszczeniem elektryki oraz rozrysowanymi meblami pod wymiar. Został przygotowany również rysunek z dokładnym rozmieszczeniem tunelu pod kable TV, tak, aby wysokość była odpowiednia, a kable ukryte. Do całego domu zostały dobrane stylizowane białe drzwi firmy PORTA i klamkami w kolorze złotym i miedzianym.