Mała łazienka

Dalej

Mała łazienka

Mała łazienka - opis projektu

Aranżacja małej łazienki w Katowicach. W pomieszczeniu znalazła się kabina prysznicowa, toaleta, umywalka oraz pralka. W projekcie zastosowano klasyczne płytki w kolorze beżowym w formacie 30x60cm oraz drewnianą mozaikę w formacie 30x30cm składająca się z małych kwadracików.

Kabina prysznicowa została zaprojektowana o wymiarach 80x80cm z niskim brodzikiem. Ze względu na utrudnienia techniczne nie było możliwości zastosowania odpływu liniowego. Na ścianie znalazła się drewniana mozaika i bateria prysznicowa natynkowa chromowana. W aranżacji łazienki musiała znaleźć się pralka otwierana od góry, w przeciwnym przypadku drzwi z kabiny prysznicowej, by się nie otworzyły. Układ funkcjonalny jest najważniejszy, dlatego zdecydowano się na powyższe rozwiązania.

Umywalkę o szerokości 50 cm zamontowano bezpośrednio na szafce. Szafka umywalkowa wykonana jest z beżowych frontów w połysku. Nad umywalką znalazło się klasyczne lustro zlicowane z płytkami.

Projekt łazienki w Katowicach mimo bardzo małej powierzchni powstał w sposób funkcjonalny, tak aby pomieścić wszystkie niezbędne sprzęty. W pomieszczeniu dominuje kolorystyka beżowa oraz brązowa, tworząc ciepłe i przytulne wnętrze.