Mieszkanie w Katowicach

Dalej

Mieszkanie w Katowicach

Mieszkanie w Katowicach - opis projektu

Projekt mieszkania dla młodej pary w Katowicach. Założeniem projektowym było zaaranżowanie kuchni otwartej na salon, salonu oraz łazienki. Mieszkanie urządzono w kolorystyce biało – czarnej z elementami szarości oraz czerwieni. W kuchni znajduje się zabudowa meblowa z białymi frontami, ściana oraz blat natomiast są w kolorze czarnym. W pomieszczeniu znalazł się płyta indukcyjna, mikrofalówka oraz piekarnik pod zabudowę zostały zamontowane w jednym pionie. Zmywarka i lodówka zostały ukryte w szafkach. W kuchni znajduje się również wyspa, pełniąc równocześnie funkcję stołu nad którą zawisły czerwone lampy.

Salon łączy się z otwartą kuchnią. Znajduje się tutaj sofa z funkcją spania, nowoczesny stolik kawowy oraz szafka pod telewizor. Ściana za telewizorem została ozdobiona geometryczną naklejką w czarne trójkąty rozchodzące się nierównomiernie. Na środku zawisła industrialna lampa, a nad sofą grafiki na płótnie.

Łazienka to połączenie bieli, czerni i drewna. Na podłodze położono płytki imitujące drewno, ściany bazowe wykonano z białych płytek, natomiast pod prysznicem znalazły się kafle w kolorze czarnym. Kabinę prysznicową wykonano z odpływem liniowym oraz baterią podtynkową. W łazience znalazła się pralka wolnostojąca.