Szare wnętrze

Dalej

Szare wnętrze

Szare wnętrze - opis projektu

Wcześniej wnętrze było fioletowo-wrzosowe z sosnowymi meblami. Pokój optycznie wydawał się ciężki i chaotyczny. Metamorfoza pokoju pozwoliła uzyskać efekt widoczny na zdjęciach – lekki, kobiecy, glamour.

Główną zmianą było zmiana koloru ścian oraz mebli. Wcześniej pokój podzielony był na dwa odcienie fioletu – jasny oraz ciemny. Pionowe pasy ciągnęły się aż do sufitu. Zastąpiono je jednolitym szarym kolorem ścian, co optycznie powiększyło pokój i nadało harmonii jego wnętrzu. Meble sosnowe zostały przemalowane na kolor biały, dokupione zostało również łóżko oraz komoda w białej kolorystyce. W komodzie zmieniono gałki z tradycyjnych na zdobione biało-złote. Łóżko zostało umiejscowione w centralnym miejscu pokoju. Naprzeciwko znajduje się komoda, a na niej stoi delikatnie oparte lustro w stylizowanej złotej ramie. Lustro nadaje stylu glamour i sprawia wrażenie większej przestrzeni. Do złotego lustra dobrano również pozłacany okrągły stolik pełniący funkcję szafki nocnej oraz biały klosz, który od wewnętrznej strony jest w kolorze złotym. W narożniku pokoju stoi designerskie, transparentne krzesło – delikatny akcent nowoczesności. Całość pomieszczenia ożywiają kolorowe poduszki, pomarańczowa narzuta oraz jasnoturkusowe, aksamitne zasłony.

Szare wnętrze, z białymi meblami zostało dodatkowo ocieplone złotymi akcentami. Kolorowe dodatki umożliwiają zmianę aranżacji pokoju w każdym momencie – na bardziej stonowane lub intensywne kolory. Całość łączy w sobie skandynawskie akcenty bieli oraz złoty glamour.