Kobiece mieszkanie

Dalej

Kobiece mieszkanie

Kobiece mieszkanie - opis projektu

Aranżacja mieszkania w Siemianowicach Śląskich dla młodej kobiety. Założeniem projektowym było stworzenie biało-czarnego, minimalistycznego wnętrza z podziałem na strefę relaksu i wypoczynku, przestrzeń do pracy oraz spania.

Projekt obejmował zaprojektowanie salonu, gdzie znalazła się szara sofa z funkcją spania, nad którą znajduje się galeria z biało-czarnych zdjęć. Ściana z TV jest ścianą dekoracyjną z białych cegieł. Szafka pod telewizor ma szare fronty na połysk, nad nią znajdują się szafki i półki w kolorze białym, tak aby nie przytłoczyć pomieszczenia. W narożniku znajduje się również klasyczna biała szafa na przechowywanie rzeczy. Całość podkreśla czarny fotel w stylu Acapulco oraz czarna dekoracyjna lampa przy sofie.

Drugie pomieszczenie jest zarówno sypialnią, jak i miejscem do spania. Pod oknem umiejscowione zostało biurko, aby maksymalnie wykorzystać naturalne światło dzienne. Na lewej ścianie znajduje się zabudowa meblowa BESTA z szarymi frontami oraz regał na książki.

Po prawej stronie od wejścia, stanęło duże wolnostojące łóżko z tapicerowanym zagłówkiem oraz stolik nocny z lampką. Nad łóżkiem znajduje się kompozycja z ramek. W całym mieszkaniu dominuje biel, szarość oraz czerń. Mieszkanie zostało zaaranżowany w sposób nowoczesny oraz minimalistyczny.